Polecamy
Płaski brzuch – trening na macie (Monika Kołakowska)
Video

Płaski brzuch – trening na macie (Monika Kołakowska)

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zbilansowana dieta i regularne ćwiczenia – to sprawdzony przepis na płaski brzuch. W tym przypadku liczy się jednak przede wszystkim systematyczność, a nie stopień intensywności treningu. Warto więc zacząć od prostego zestawu ćwiczeń, opracowanego przez trenerkę fitness Monikę Kołakowską, który nie powinien sprawić trudności nawet osobom początkującym!

W ciągu 20 minut można wziąć prysznic, nałożyć maseczkę na twarz, obejrzeć program informacyjny albo… przeprowadzić efektywny trening mięśni brzucha! Ta część naszego ciała uznawana jest za jedną z najbardziej problematycznych do wyrzeźbienia, tymczasem wcale nie potrzeba katorżniczych treningów, aby pozbyć się kłopotliwych fałdek.

Monika Kołakowska opracowała właśnie krótki i prosty program treningowy, który – wykonywany regularnie – pozwoli wzmocnić mięśnie skośne brzucha, a także spalić nadmiar tkanki tłuszczowej. Składa się on z dwóch serii zawierających krótkie, kilkudziesięciosekundowe ćwiczenia wykonywane głównie w podporze, dlatego nie trzeba obawiać się o nadwyrężenie kręgosłupa. Wystarczy przygotować matę, butelkę wody, włożyć wygodny strój i można rozpoczynać proces modelowania swojej sylwetki!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak wybrać wędkę?
Jak wybrać wędkę?
Wybór wędki to bez wątpienia niełatwe zadanie dla początkującego wędkarza. Dowiedz się więc, na co warto zwrócić uwagę przy zakupie pierwszej wędki.
Ćwicz w szpilkach! O zaletach treningu high heels fitness
Ćwicz w szpilkach! O zaletach treningu high heels fitness
High heels fitness to najbardziej kobiecy z treningów. Poznaj aktywność fizyczną, która podbiła serca kobiet na całym świecie!
Depresja – czym może się objawiać?
Depresja – czym może się objawiać?
Czym może objawiać się depresja?
Tagi
Ostatnie wpisy