Polecamy
10-minutowy trening unoszący i ujędrniający biust (FitDoncia)
Video

10-minutowy trening unoszący i ujędrniający biust (FitDoncia)

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Piękny i jędrny biust to marzenie każdej z nas – w końcu nic nie przykuwa uwagi tak mocno, jak seksowny dekolt. Aby poprawić kształt swoich piersi, wcale nie trzeba jednak korzystać ze specjalistycznych zabiegów medycyny estetycznej. Oto krótki zestaw ćwiczeń, który pozwoli podnieść biust, nadając mu apetycznych kształtów!

Popularna trenerka fitness Marta Nowak, znana w sieci pod pseudonimem FitDoncia, opracowała autorski trening unoszący oraz ujędrniający biust. Cały program trwa zaledwie 10 minut, a wykonywany regularnie pozwala wzmocnić mięśnie piersiowe, co pozytywnie wpłynie na kształt naszego biustu.

Do wykonania treningu potrzebne są mata do ćwiczeń oraz małe hantelki, które można też zastąpić butelkami z wodą. Oto naturalny sposób na jędrny dekolt!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

  • Sienka 06.05.2022

    Hantelki są sztosikiem <3 Nic lepszego nie miałam na klatkę piersiową 😀 Jednak co jak co, ale butelki średnie były do trzymania xD Poza tym jeszcze robię deseczki, pompki, ćwiczę z gumami, aleeee… hantelki to hantelki. W ogóle dałaś mi nowe ćwiczenia do robienia, więc je dołączę. Jeżeli chodzi o biust to jeszcze polecam masaże, peelingi i kosmetyki. Mi wszystko razem bardzo pomogło.

  • lamparska 07.11.2022

    uwielbiam te treningi 😀 kiedyś robiłam jeszcze cwiczenia z mel b i mi się podobały, ale te są bardziej rozbudowane. też chloe ting ma super ćwiczenia chociaż u niej robiłam akurat ćwiczenia na pupę. co do biustu to jeszcze masaż i frashe mi się spodobały ostatnio. szczotkowanie na sucho to jest to :3

Rekomendowane
Jakie efekty daje regularne wykonywanie damskich pompek?
Jakie efekty daje regularne wykonywanie damskich pompek?
Kto powiedział, że pompki w wersji damskiej są gorsze od tych tradycyjnych? Sprawdź, jak prawidłowo wykonywać to popularne ćwiczenie, aby uzyskać jak najlepszy efekt!
Trening w kobiece dni z Oliwią Chomentowską (FitWomen)
Trening w kobiece dni z Oliwią Chomentowską (FitWomen)
Czy trening podczas okresu to dobry pomysł? Jak najbardziej! Sprawdź, jakie ćwiczenia do wykonania w trakcie miesiączki proponuje Oliwia Chomentowska […]
Na co zwrócić uwagę, kupując matę do jogi?
Na co zwrócić uwagę, kupując matę do jogi?
Zakup odpowiedniego sprzętu znacząco wpływa na komfort uprawiania sportu i może mieć wpływ na efekty, a nawet przebieg samego treningu.
Ostatnie wpisy