Polecamy
Eva Longoria z inspirującym treningiem na pośladki. Victoria Beckham pod wrażeniem!
FitnessTrenuj z nami

Eva Longoria z inspirującym treningiem na pośladki. Victoria Beckham pod wrażeniem!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nie od dziś wiadomo, że zarówno Victoria Beckham, jak i Eva Longoria są z aktywnością fizyczną za pan brat. Ta druga zaprezentowała ostatnio zestaw ćwiczeń na pośladki, które do tego stopnia przypadły do gustu brytyjskiej projektantce, że postanowiła udostępnić je jeszcze szerszemu gronu odbiorców na InstaStories. Z czego składa się skuteczny trening Evy Longorii?

W sporcie – podobnie jak w każdej innej dziedzinie – gigantyczne znaczenie ma inspiracja, której zazwyczaj poszukujemy wśród cenionych autorytetów. Zdarza się jednak, że znane osoby potrafią zadziwić również siebie nawzajem, czego świetnym przykładem jest udostępnienie ćwiczeń Evy Longorii przez Victorię Beckham. Nic dziwnego, że brytyjska projektantka i modelka zdecydowała się na taki krok, bowiem trening Amerykanki naprawdę robi wrażenie!

Eva Longoria zasłynęła m.in. z zamiłowania do ćwiczeń wykonywanych na domowej trampolinie. Modelka wielokrotnie udowadniała, że niemożliwe dla niej nie istnieje. Przy pomocy ulubionego przyrządu Eva potrafi zrealizować efektywny trening na niemal każdą część ciała! Za przykładem Longorii po trampolinę sięgnęły tysiące kobiet z różnych części świata, a wkrótce dołączyć może do nich również Victoria Beckham. Co tak zaimponowało popularnej „Posh Spice”?

Trening Evy Longorii możemy obejrzeć na nagraniu na Instagramie. Widać na nim, że amerykańska aktorka swój zestaw ćwiczeń zaczyna od klasycznych przysiadów z hantlami. Następnie Longoria – cały czas trzymając w dłoniach ciężarki – płynnie przechodzi do zeskoków oraz skoków w lekkim przysiadzie. Zwieńczenie treningu stanowi bieg w miejscu z wysokim uniesieniem kolan.

Brzmi jak bułka z masłem? Być może, ale pamiętajmy, że wszystkie ćwiczenia wykonywane są na domowej trampolinie! To właśnie konieczność utrzymania równowagi na mocno niestabilnym podłożu czyni z zestawu treningowego Evy Longorii nie lada wyzwanie oraz potężny wysiłek dla pośladków. Wypróbuj i przekonaj się sama!

Foto wyróżniające: Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak poprawić prędkość ładowania strony bez technicznych umiejętności?
Odkryj prostotę poprawy szybkości ładowania strony, bez potrzeby technicznej wiedzy. Dowiedz się jak zmienić swoją witrynę, by zachować na niej użytkowników.
Fitness w ciąży nadal na topie. Dołącz do aktywnych gwiazd!
Fitness w ciąży nadal na topie. Dołącz do aktywnych gwiazd!
Ciąża to ogromne wyzwanie dla każdej kobiety, które często wywraca do góry nogami całe dotychczasowe życie, nie oszczędzając również wielu […]
Jak zrobić szpagat?
Jak zrobić szpagat?
Chcąc wykonać szpagat, należy pamiętać o regularnym wykonywaniu odpowiednich ćwiczeń rozciągających.
Tagi
Ostatnie wpisy