Polecamy
Siłownia Łódź – stretching i fitness dla każdego
FitnessTrenuj z nami

Siłownia Łódź – stretching i fitness dla każdego

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Sport to zdrowie i nikt chyba nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Miejscem, które sprzyja aktywności, a jednocześnie jest bezpieczne i doskonale wyposażone jest nasza siłownia i klub fitness. To właśnie tutaj czekają na klientów zajęcia, które pozwolą na utrzymanie dobrej formy i kondycji. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie zarówno w ofercie zajęć grupowych, ale także indywidualnych.

W jakich zajęciach warto wziąć udział?

Zajęciami, które cieszą się ogromną popularnością wśród klientów jest stretching. Skupia się on na poprawie elastyczności mięśni i zwiększeniu zakresu ruchu stawów. Stretching może pomóc w zmniejszeniu sztywności mięśni i stawów, co może zmniejszyć ryzyko urazów podczas innych form aktywności fizycznej. Ciekawą opcją są zajęcia stretching&relax, będące doskonałą formą aktywności, a zarazem odpoczynku i relaksu po całym dniu pracy. Bardzo dużą popularnością cieszą również treningi siłowe, które pozwalają na modelowanie mięśni i całej sylwetki. Oferta zajęć jest bardzo szeroka, a wybór tych odpowiednich jest zależny od efektów, jakie chce się osiągnąć. Kluczem do efektywności jest oczywiście, systematyczność i sumienność w wykonywaniu ćwiczeń. Tylko takie podejście zagwarantuje osiągnięcie zamierzonych celów.

Kompleksowa oferta dla ciała i duszy

Revolve to nie tylko siłownia Łódź, ale także miejsce, w którym aktywność fizyczna i zbilansowana dieta splatają się w jedno. W ofercie zajęć znajduje się m.in. joga słowiańska, będąca połączeniem stretchingu i głębokiej relaksacji. Oprócz spokojnych zajęć relaksacyjnych, klienci mogą skorzystać z intensywnych programów ćwiczeń. Przykładem jest Tabata- trening metaboliczny o wysokiej intensywności, który polega na wykonywaniu serii ćwiczeń z maksymalną intensywność w krótkich odcinkach czasowych- 20 sekund ćwiczeń i 10 sekund odpoczynku. W ten sposób zaangażowane zostają różne grupy mięśniowe, a efekty są widoczne bardzo szybko. Oferta zajęć prowadzonych przez profesjonalnych trenerów z wieloletnim doświadczeniem jest bardzo szeroka, każdy znajdzie więc coś odpowiedniego dla siebie.

Jak skorzystać z oferty siłowni Revolve?

Przez pierwsze dwa tygodnie korzystanie z pełnej oferty siłowni Revolve jest darmowe. To doskonała szansa na wypróbowanie, czy siłownia jest tym, czego szukamy. W trakcie tych dwóch tygodni można wziąć udział w wielu różnych treningach, by później wybrać te, które odpowiadają nam w najwyższym stopniu. Kolejnym krokiem jest wykupienie karnetu. Istnieją dwa jego rodzaje- karnet poranny, obowiązujący do godziny 12:00 oraz karnet całodniowy. Innowacją jest sposób opłacania karnetu- to klient wybiera parametry karnetu- jego wariant, a także okres trwania. Dostępne są karnety normalne i ulgowe dla studentów i emerytów. Okres trwania karnetu to 1 miesiąc, 3 miesiące bądź 6 miesięcy. Od powyższych parametrów zależna jest cena karnetu. Po wykupieniu karnetu pozostaje już tylko cieszyć się aktywnością fizyczną i wypracowanymi efektami.

Siłownia Łódź- czy warto?

Korzystanie z siłowni Revolve daje mnóstwo możliwości kompleksowego zadbania o siebie, zarówno od strony czysto fizycznej, jak i psychicznej. Profesjonalne treningi, dopasowane do poziomu zaawansowania uczestników, możliwość korzystania z zewnętrznej sauny i cocktail baru, a do tego szeroka oferta organizowanych zajęć sprawia, że czas tutaj spędzony jest zawsze dobrym czasem. Siłownia to miejsce dla każdego, kto chce zadbać o siebie, swoją kondycję i samopoczucie, a do tego podnieść swoją samoocenę i miło spędzić wolny czas.

Zdjęcie: materiał Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jaki trening warto zastosować na zgrabne pośladki?
Jaki trening warto zastosować na zgrabne pośladki?
Marzysz o zgrabnych pośladkach? Wypróbuj nasze propozycje treningowe - przybliżą Cię do osiągnięcia obranego celu!
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Jak utrzymać swoje ciało w dobrej kondycji? Dzięki profilaktyce! Warto rozpocząć dbanie o siebie już od dziś, ponieważ im później, tym więcej negatywnych konsekwencji dla ciała i sfery ducha.
Padnij-powstań i zwalcz tłuszcz! Ile kalorii można spalić dzięki popularnym „krokodylkom” (burpees)?
Padnij-powstań i zwalcz tłuszcz! Ile kalorii można spalić dzięki popularnym „krokodylkom” (burpees)?
Poznaj zalety popularnego ćwiczenia i włącz je w swój regularny trening ogólnorozwojowy!
Ostatnie wpisy