Polecamy
Siłownia Łódź – stretching i fitness dla każdego
FitnessTrenuj z nami

Siłownia Łódź – stretching i fitness dla każdego

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Sport to zdrowie i nikt chyba nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Miejscem, które sprzyja aktywności, a jednocześnie jest bezpieczne i doskonale wyposażone jest nasza siłownia i klub fitness. To właśnie tutaj czekają na klientów zajęcia, które pozwolą na utrzymanie dobrej formy i kondycji. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie zarówno w ofercie zajęć grupowych, ale także indywidualnych.

W jakich zajęciach warto wziąć udział?

Zajęciami, które cieszą się ogromną popularnością wśród klientów jest stretching. Skupia się on na poprawie elastyczności mięśni i zwiększeniu zakresu ruchu stawów. Stretching może pomóc w zmniejszeniu sztywności mięśni i stawów, co może zmniejszyć ryzyko urazów podczas innych form aktywności fizycznej. Ciekawą opcją są zajęcia stretching&relax, będące doskonałą formą aktywności, a zarazem odpoczynku i relaksu po całym dniu pracy. Bardzo dużą popularnością cieszą również treningi siłowe, które pozwalają na modelowanie mięśni i całej sylwetki. Oferta zajęć jest bardzo szeroka, a wybór tych odpowiednich jest zależny od efektów, jakie chce się osiągnąć. Kluczem do efektywności jest oczywiście, systematyczność i sumienność w wykonywaniu ćwiczeń. Tylko takie podejście zagwarantuje osiągnięcie zamierzonych celów.

Kompleksowa oferta dla ciała i duszy

Revolve to nie tylko siłownia Łódź, ale także miejsce, w którym aktywność fizyczna i zbilansowana dieta splatają się w jedno. W ofercie zajęć znajduje się m.in. joga słowiańska, będąca połączeniem stretchingu i głębokiej relaksacji. Oprócz spokojnych zajęć relaksacyjnych, klienci mogą skorzystać z intensywnych programów ćwiczeń. Przykładem jest Tabata- trening metaboliczny o wysokiej intensywności, który polega na wykonywaniu serii ćwiczeń z maksymalną intensywność w krótkich odcinkach czasowych- 20 sekund ćwiczeń i 10 sekund odpoczynku. W ten sposób zaangażowane zostają różne grupy mięśniowe, a efekty są widoczne bardzo szybko. Oferta zajęć prowadzonych przez profesjonalnych trenerów z wieloletnim doświadczeniem jest bardzo szeroka, każdy znajdzie więc coś odpowiedniego dla siebie.

Jak skorzystać z oferty siłowni Revolve?

Przez pierwsze dwa tygodnie korzystanie z pełnej oferty siłowni Revolve jest darmowe. To doskonała szansa na wypróbowanie, czy siłownia jest tym, czego szukamy. W trakcie tych dwóch tygodni można wziąć udział w wielu różnych treningach, by później wybrać te, które odpowiadają nam w najwyższym stopniu. Kolejnym krokiem jest wykupienie karnetu. Istnieją dwa jego rodzaje- karnet poranny, obowiązujący do godziny 12:00 oraz karnet całodniowy. Innowacją jest sposób opłacania karnetu- to klient wybiera parametry karnetu- jego wariant, a także okres trwania. Dostępne są karnety normalne i ulgowe dla studentów i emerytów. Okres trwania karnetu to 1 miesiąc, 3 miesiące bądź 6 miesięcy. Od powyższych parametrów zależna jest cena karnetu. Po wykupieniu karnetu pozostaje już tylko cieszyć się aktywnością fizyczną i wypracowanymi efektami.

Siłownia Łódź- czy warto?

Korzystanie z siłowni Revolve daje mnóstwo możliwości kompleksowego zadbania o siebie, zarówno od strony czysto fizycznej, jak i psychicznej. Profesjonalne treningi, dopasowane do poziomu zaawansowania uczestników, możliwość korzystania z zewnętrznej sauny i cocktail baru, a do tego szeroka oferta organizowanych zajęć sprawia, że czas tutaj spędzony jest zawsze dobrym czasem. Siłownia to miejsce dla każdego, kto chce zadbać o siebie, swoją kondycję i samopoczucie, a do tego podnieść swoją samoocenę i miło spędzić wolny czas.

Zdjęcie: materiał Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Rozciąganie to podstawa – najlepsze ćwiczenia na szpagat
Rozciąganie to podstawa – najlepsze ćwiczenia na szpagat
Kto choć raz w życiu próbował zrobić szpagat, ten wie, że nie jest to prozaiczna czynność. Wymaga bowiem solidnego przygotowania […]
Dobre nawyki autentycznym źródłem młodości. Pierwszy na świecie model zdrowego stylu życia już dostępny!
Dobre nawyki autentycznym źródłem młodości. Pierwszy na świecie model zdrowego stylu życia już dostępny!
Niejednokrotnie za wzór do naśladowania stawia się znamienitych sportowców, którym udało się nieco oszukać czas, w związku z czym ich […]
Dieta bananowa – zapomnij o stresie i ciesz się zgrabną sylwetką!
Dieta bananowa – zapomnij o stresie i ciesz się zgrabną sylwetką!
Jeśli od dłuższego czasu poszukujesz skutecznej diety, która podczas nadchodzących wakacji pozwoli Ci zaimponować zgrabną sylwetką, to zdecydowanie warto postawić […]
Ostatnie wpisy