Polecamy
Killer Cardio z Moniką Kołakowską (Nowa Ja w 30 dni)
Video

Killer Cardio z Moniką Kołakowską (Nowa Ja w 30 dni)

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Regularnie wykonywany trening cardio przynosi fantastyczne efekty, o czym przekonało się już tysiące kobiet. Zgrabne nogi, jędrniejsze pośladki, wysmuklone ramionami, płaski brzuch – to najważniejsze z wielu korzyści, jakie dają intensywne ćwiczenia interwałowe. Dla takiej sylwetki warto poświęcić kilkadziesiąt minut dziennie, o czym przekonuje również znana trenerka fitness Monika Kołakowska, która opracowała skuteczny trening Killer Cardio. Przekonaj się sama!

Najnowszy trening spalający od Moniki Kołakowskiej trwa 45 minut i składa się z pięciu segmentów – cztery serie angażują całe ciało, a ostatnia została ukierunkowana na wzmocnienie mięśni brzucha. Ćwiczenia są intensywne, aczkolwiek mogą je wykonywać z powodzeniem także początkujący. W trakcie całego programu treningowego można spalić nawet do 400 kcal! Załóż tylko wygodne ubranie, rozłóż matę, przygotuj wodę do picia i rozpocznij modelowanie sylwetki już dziś!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Tulejki izolowane – niezbędne rozwiązanie dla Twoich potrzeb
Tulejki izolowane – niezbędne rozwiązanie dla Twoich potrzeb
Tulejki izolowane - ochrona i niezawodność Twoich połączeń elektrycznych. Wybierz bezpieczeństwo dla Twoich projektów.
Co spożywać przed treningiem?
Co spożywać przed treningiem?
Jak układać dietę przy regularnych treningach? Co jeść, żeby wspomagać rzeźbienie sylwetki i prawidłową pracę organizmu? Odpowiadamy na podstawowe pytania związane z posiłkami towarzyszącymi ćwiczeniom!
Dlaczego kobiety kochają jazdę konną?
Dlaczego kobiety kochają jazdę konną?
Jazda konna staje się coraz bardziej popularna, a szczególne zainteresowanie tą dyscypliną przejawiają kobiety. Wiele dziewcząt już od najmłodszych lat […]
Ostatnie wpisy