Polecamy
5 aplikacji dietetycznych, które pomogą Ci w prawidłowym odżywianiu
Healthy lifestyle

5 aplikacji dietetycznych, które pomogą Ci w prawidłowym odżywianiu

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Jeśli zastanawiasz się, jaką aplikację pobrać, żeby ułatwić sobie przygotowywanie zdrowych posiłków, przeczytaj poniższy tekst. W artykule znajduje się kilka ciekawych propozycji, dzięki którym wyszukasz atrakcyjne przepisy na smaczne posiłki, a także na bieżąco będziesz monitorować swoje poczynania i kontrolować nawyki żywieniowe.

Fitatu

Presja czasu i mnóstwo obowiązków sprawiają, że niekiedy trudno zadbać o regularność i wartość odżywczą spożywanych posiłków. Dlatego warto sięgnąć po aplikację Fitatu, która zrobi to za Ciebie. Program ten stworzono, aby pomóc użytkownikom w prowadzeniu zdrowego trybu życia. Pobierając aplikację, możesz liczyć na wiele innowacyjnych funkcji, jak na przykład specjalny kalkulator, który wyliczy Twoje zapotrzebowanie i określi liczbę spożywanych kalorii w odniesieniu do celu, jaki sobie postawisz. Fitatu jest bardzo łatwe w obsłudze i wyjątkowo funkcjonalne. Wystarczy, że określisz dzienną liczbę posiłków i na bieżąco będziesz wpisywać spożywane produkty.

EatFit

Aby prawidłowo się odżywiać, trzeba tego naprawdę chcieć, ale i mieć trochę czasu na przygotowywanie posiłków. Z tym często jest jednak problem. Co zdrowego ugotować na kolejny dzień, gdy w głowie nie ma żadnych pomysłów? Z pomocą przychodzi aplikacja EatFit, w której odnajdziesz niezliczoną ilość smakowitych, prostych w przygotowaniu i pełnowartościowych potraw na każdą kieszeń. W bazie znajdują się standardowe dania, ale i pozycje uwzględniające potrzeby wegetarian czy osób będących na innych najpopularniejszych dietach, więc i Ty znajdziesz propozycje wpisujące się w Twoje preferencje kulinarne.

DietMap – Twój własny plan dietetyczny

Jeśli szukasz aplikacji, która pomoże Ci utrzymać obecną wagę lub zrzucić nadprogramowe kilogramy, DietMap sprawdzi się idealnie. To wyjątkowo funkcjonalne oprogramowanie opracuje dla Ciebie kompleksowy plan dietetyczny zgodny z Twoimi potrzebami. Wystarczy, że uzupełnisz poszczególne rubryki o precyzyjnie zebrane dane, a następnie wskażesz, jaki masz cel. Na podstawie tych informacji algorytmy przygotują dla Ciebie plan uwzględniający zindywidualizowane zapotrzebowanie kaloryczne i sporządzą propozycje posiłków. Pamiętaj, że aplikacja potrzebuje połączenia z Internetem – jeśli chcesz zmienić obecnego operatora np. z uwagi na ograniczoną ilość dostępnych danych, odpowiednie oferty znajdziesz na stronie https://komorkomat.pl/abonament/.

Peater: Dieta i Zdrowie

Proponowana aplikacja jest nadzwyczaj kompleksowa. Użytkowanie programu rozpoczyna się od podania podstawowych informacji o diecie i aktywności fizycznej, na tym etapie wyznacza się także cel. Następnie trzeba wybrać dietę oraz określić, jakich produktów się nie lubi lub nie może się spożywać. Następnie można korzystać z diety przygotowanej specjalnie pod dane potrzeby, kontrolować spożywane kalorie i monitorować zapotrzebowanie na poszczególne składniki żywieniowe. Peater umożliwia oczywiście weryfikowanie postępów i kontrolowanie bieżących osiągnięć. Dostępne są także funkcje listy zakupów oraz motywator picia wody.

Ajwendieta

Jeśli szukasz narzędzia do monitorowania postępów w odżywianiu, Ajwendieta może przypaść Ci do gustu. Oprócz standardowych funkcji, takich jak propozycje diet czy kontrola zapotrzebowania kalorycznego, aplikacja oferuje użytkownikom coś naprawdę ekstra. Otóż udostępnia sprawdzone przepisy kulinarne, porady dietetyczne i profesjonalny słowniczek. Ajwendieta to po prostu kompendium wiedzy o zdrowym odżywianiu, w którym znajdziesz dodatkowo timer treningowy, dzienniczek do notowania i sporządzisz przejrzystą listę zakupów. Więcej recenzji przydatnych aplikacji o różnych zastosowaniu znajdziesz w sekcji Artykuły w serwisie https://komorkomat.pl/.

Zdjęcie autorstwa Mike Jones z Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak inteligentne zamki elektroniczne smart mogą zwiększyć bezpieczeństwo i wygodę w hotelu?
Jak inteligentne zamki elektroniczne smart mogą zwiększyć bezpieczeństwo i wygodę w hotelu?
Dowiedz się, jak inteligentne zamki smart mogą nie tylko podnieść standardy bezpieczeństwa w twoim hotelu, ale także przyczynić się do komfortu i satysfakcji gości.
Jak poprawić prędkość ładowania strony bez technicznych umiejętności?
Odkryj prostotę poprawy szybkości ładowania strony, bez potrzeby technicznej wiedzy. Dowiedz się jak zmienić swoją witrynę, by zachować na niej użytkowników.
Jakie właściwości ma marihuana medyczna?
Jakie właściwości ma marihuana medyczna?
W ostatnich latach marihuana medyczna zyskała na popularności jako środek leczniczy, wykorzystywany w wielu krajach do łagodzenia objawów różnych schorzeń.
Ostatnie wpisy