Polecamy
Flow Stretching – rozciąganie & mobility (Paula Piotrzkowska)
Video

Flow Stretching – rozciąganie & mobility (Paula Piotrzkowska)

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Której z nas nie zdarzyło się przynajmniej kilka razy zapomnieć o rozciąganiu lub – co gorsza – świadomie je pominąć? Tymczasem to właśnie odpowiednio dobrany zestaw ćwiczeń rozciągających pomaga przygotować ciało do wytężonego wysiłku fizycznego oraz ogranicza ryzyko odniesienia kontuzji. Wykonywany regularnie zwiększa elastyczność całego ciała, a to z kolei przekłada się na lepsze efekty treningowe. Można również potraktować go jako oddzielny trening rozluźniająco-odprężający, do czego zachęca w swoim najnowszym programie na kanale Trening Fitness Paula Piotrzkowska.

„Flow Stretching – rozciąganie & mobility” to trwający nieco ponad 20 minut zestaw uniwersalnych ćwiczeń rozciągających, który pozwala zwiększyć zakres ruchu w stawach oraz obniżyć napięcie mięśniowe. Jeśli zatem chcesz odprężyć się po całodziennej gonitwie, a przy okazji popracować nad elastycznością swojego ciała, to sesja z Paulą Piotrzkowską będzie właściwie zagospodarowanym czasem wyłącznie dla Ciebie!

„W tej sesji skupimy się na rozciąganiu dynamicznym. Niech ta nazwa Cię nie zwiedzie – oznacza to, że zamiast zatrzymywać ciało w jednej pozycji (stretching statyczny), wykonujemy prostą sekwencję płynnych ruchów – flow” – wyjaśnia Paula Piotrzkowska na swoim Instagramie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
5 najlepszych kanałów na YouTube do trenowania jogi i pilatesu w domu
5 najlepszych kanałów na YouTube do trenowania jogi i pilatesu w domu
W internecie znaleźć można dziesiątki kanałów YouTube umożliwiających ćwiczenie jogi i pilatesu w domowym zaciszu. Sprawdź pięć najlepszych.
Odzież treningowa – jaka najlepsza?
Odzież treningowa – jaka najlepsza?
Wybór odpowiedniej odzieży treningowej to klucz do sukcesu w treningach - odkryj, jakie modele, materiały i funkcje warto brać pod uwagę.
Kobieca masturbacja – sposób na odkrywanie swojej seksualności
Kobieca masturbacja – sposób na odkrywanie swojej seksualności
Coraz rzadziej masturbacja bywa tematem tabu. Warto odkrywać informacje na ten temat, by wiedzieć, w jaki sposób można ją urozmaicić, nie wstydzić się tego i nie mieć poczucia winy.
Tagi
Ostatnie wpisy