Polecamy
Trening w domu bez poczucia nudy – Anna Kaiser z gwiazdorskim zestawem ćwiczeń!
FitnessTrenuj z nami

Trening w domu bez poczucia nudy – Anna Kaiser z gwiazdorskim zestawem ćwiczeń!

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Przez długie miesiące miłośniczki aktywności fizycznej zmuszone były ćwiczyć w zaciszu domowego ogniska i wiele z nich – nawet po ponownym otwarciu siłowni oraz klubów fitness – wcale nie zamierza zmieniać odkrytego podczas pandemii koronawirusa sposobu treningów. Aby nie popaść w rutynę, warto regularnie próbować nowych zestawów ćwiczeń. Z pomocą spieszy Anna Kaiser, która ma w zanadrzu bardzo ciekawą propozycję.

Pomimo długo wyczekiwanego powrotu branży fitness, domowe treningi w dalszym ciągu pozostają w cenie. Jednak nawet mając na uwadze ich niezaprzeczalne zalety, pewna kwestia nie ulega wątpliwości – podczas ćwiczeń bez opuszczania miejsca zamieszkania zdecydowanie częściej grozi nam nuda, a w efekcie stagnacja. Sposobem na utrzymanie wysokiego poziomu motywacji jest różnorodność, dzięki której do każdej kolejnej sesji będziemy przystępować z uśmiechem na ustach!

Wie o tym Anna Kaiser, która wśród swoich podopiecznych ma również liczne gwiazdy światowego formatu. Współpracę z amerykańską trenerką personalną bardzo chwalą sobie m.in. Sarah Jessica Parker oraz Shakira.

Poza zajęciami z gwiazdami showbiznesu, Anna Kaiser za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz bloga dzieli się swoją wiedzą także z szerszym gronem odbiorców. Jakie domowe ćwiczenie przy użyciu hantli rekomenduje popularna trenerka?

Kaiser postanowiła niedawno wyjawić zestaw treningowy stosowany przy współpracy z wybitnymi artystkami, wśród których nie mogło zabraknąć Shakiry. To właśnie dzięki niemu kolumbijska wokalistka była w stanie perfekcyjnie przygotować się m.in. do występu podczas Super Bowl. Proponowana pozycja dzieli się na kilka kroków:

1. Stań prosto ze stopami rozstawionymi nieco szerzej aniżeli Twoje ramiona, trzymając po jednym ciężarku w każdej dłoni.
2. Powoli przechyl się w prawo z lekko ugiętymi kolanami, a następnie przesuwaj hantle w dół wzdłuż nogi, starając się sięgnąć prawą ręką poniżej kolana.
3. Zegnij lewą rękę, ciężarek przyciągnij pod pachę, a na koniec powróć do pozycji początkowej.
4. Wykonaj po 15 serii ćwiczenia na każdą ze stron.

„Ciężarki dają nam niezliczone możliwości treningowe. Różnego rodzaju hantle okażą się nieocenione, jeśli zależy nam na podniesieniu poziomu trudności wykonywanych ćwiczeń. Możemy używać ich na przykład podczas robienia przysiadów, a nawet zwykłego spaceru. Najlepsze jest to, że tak naprawdę nie ma znaczenia od jakiego ciężaru zaczniemy, a progres zawsze będzie widoczny” – zapewnia Anna Kaiser.

Foto wyróżniające: Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak nie przytyć w święta, czyli proste i przyjemne aktywności, które pomogą utrzymać formę w Wielkanoc
Jak nie przytyć w święta, czyli proste i przyjemne aktywności, które pomogą utrzymać formę w Wielkanoc
Naturalną rzeczą jest, że podczas różnego rodzaju uroczystości nasza treningowa rutyna zostaje nieco zakłócona i w związku z tym ulega […]
Merengue – prosty układ dla początkujących pasjonatek zumby
Merengue – prosty układ dla początkujących pasjonatek zumby
Poznaj kilka podstawowych kroków tanecznych, stwórz własny układ choreograficzny i rozpocznij swoją przygodę z zumbą!
Poradnik wyboru idealnego tuszu dla Twojej drukarki: porównanie oryginalnych produktów i zamienników
Poradnik wyboru idealnego tuszu dla Twojej drukarki: porównanie oryginalnych produktów i zamienników
Zastanawiasz się, jaki tusz będzie najlepszy dla Twojej drukarki? Dowiedz się, jakie są różnice między oryginalnymi produktami a zamiennikami i jak wybrać najlepszą opcję dla siebie.
Ostatnie wpisy