Polecamy
Trening w domu bez poczucia nudy – Anna Kaiser z gwiazdorskim zestawem ćwiczeń!
FitnessTrenuj z nami

Trening w domu bez poczucia nudy – Anna Kaiser z gwiazdorskim zestawem ćwiczeń!

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Przez długie miesiące miłośniczki aktywności fizycznej zmuszone były ćwiczyć w zaciszu domowego ogniska i wiele z nich – nawet po ponownym otwarciu siłowni oraz klubów fitness – wcale nie zamierza zmieniać odkrytego podczas pandemii koronawirusa sposobu treningów. Aby nie popaść w rutynę, warto regularnie próbować nowych zestawów ćwiczeń. Z pomocą spieszy Anna Kaiser, która ma w zanadrzu bardzo ciekawą propozycję.

Pomimo długo wyczekiwanego powrotu branży fitness, domowe treningi w dalszym ciągu pozostają w cenie. Jednak nawet mając na uwadze ich niezaprzeczalne zalety, pewna kwestia nie ulega wątpliwości – podczas ćwiczeń bez opuszczania miejsca zamieszkania zdecydowanie częściej grozi nam nuda, a w efekcie stagnacja. Sposobem na utrzymanie wysokiego poziomu motywacji jest różnorodność, dzięki której do każdej kolejnej sesji będziemy przystępować z uśmiechem na ustach!

Wie o tym Anna Kaiser, która wśród swoich podopiecznych ma również liczne gwiazdy światowego formatu. Współpracę z amerykańską trenerką personalną bardzo chwalą sobie m.in. Sarah Jessica Parker oraz Shakira.

Poza zajęciami z gwiazdami showbiznesu, Anna Kaiser za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz bloga dzieli się swoją wiedzą także z szerszym gronem odbiorców. Jakie domowe ćwiczenie przy użyciu hantli rekomenduje popularna trenerka?

Kaiser postanowiła niedawno wyjawić zestaw treningowy stosowany przy współpracy z wybitnymi artystkami, wśród których nie mogło zabraknąć Shakiry. To właśnie dzięki niemu kolumbijska wokalistka była w stanie perfekcyjnie przygotować się m.in. do występu podczas Super Bowl. Proponowana pozycja dzieli się na kilka kroków:

1. Stań prosto ze stopami rozstawionymi nieco szerzej aniżeli Twoje ramiona, trzymając po jednym ciężarku w każdej dłoni.
2. Powoli przechyl się w prawo z lekko ugiętymi kolanami, a następnie przesuwaj hantle w dół wzdłuż nogi, starając się sięgnąć prawą ręką poniżej kolana.
3. Zegnij lewą rękę, ciężarek przyciągnij pod pachę, a na koniec powróć do pozycji początkowej.
4. Wykonaj po 15 serii ćwiczenia na każdą ze stron.

„Ciężarki dają nam niezliczone możliwości treningowe. Różnego rodzaju hantle okażą się nieocenione, jeśli zależy nam na podniesieniu poziomu trudności wykonywanych ćwiczeń. Możemy używać ich na przykład podczas robienia przysiadów, a nawet zwykłego spaceru. Najlepsze jest to, że tak naprawdę nie ma znaczenia od jakiego ciężaru zaczniemy, a progres zawsze będzie widoczny” – zapewnia Anna Kaiser.

Foto wyróżniające: Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Depresja – czym może się objawiać?
Depresja – czym może się objawiać?
Czym może objawiać się depresja?
Przydatna odzież do ćwiczeń w outdoorze
Przydatna odzież do ćwiczeń w outdoorze
Źle dobrane ubranie sportowe lub ćwiczenie w ubraniu, które nosimy na co dzień, potrafi zniechęcić do uprawiania sportu. Wygodna odzież sportowa to podstawa. Sprawdź, co warto mieć w szafie.
Dieta BeBio Ewy Chodakowskiej – co i ile jeść, aby szybko schudnąć?
Dieta BeBio Ewy Chodakowskiej – co i ile jeść, aby szybko schudnąć?
Zbilansowany program zdrowego żywienia od znanej trenerki fitness pomaga schudnąć kilka kilogramów już w pierwszym miesiącu stosowania! Oto najważniejsze zasady diety BeBio autorstwa Ewy Chodakowskiej.
Ostatnie wpisy