Polecamy
Oryginalny pomysł na prezent dla chłopaka i… jednocześnie dla Ciebie!
Inne

Oryginalny pomysł na prezent dla chłopaka i… jednocześnie dla Ciebie!

Potrzebujesz ok. 6 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Nadchodzi dzień urodzin, imienin lub inna, ważna okazja i szukasz inspiracji na prezent dla swojego partnera? Wiemy, jak to jest! Przeszukujesz pewnie strony internetowe sklepów z elektroniką, sprawdzasz czy przypadkiem nie wyszła limitowana edycja książki jego ulubionego autora, a może masz w głowie kompletną pustkę i zaczyna Cię ogarniać panika? Spokojnie, mamy rozwiązanie! Mamy prezent, który nie tylko powali na kolana Twojego mężczyznę, ale – uwaga – możecie się zaangażować wspólnie w niecodzienną, sportową, aktywność. A jest nią latanie w tunelu aerodynamicznym!

Latanie? Tak, prawdziwe latanie.Jest to możliwe tylko w trzech tunelach aerodynamicznych Flyspot w Polsce. To co, zainteresowana? 

Lot w tunelu aerodynamicznym dla pary – przeżyj coś wyjątkowego ze swoim ukochanym

Na początek warto się dowiedzieć, czym w ogóle jest Flyspot. Pierwszy tunel aerodynamiczny tej firmy powstał w Warszawie 8 lat temu. Później dołączyły do niego dwa kolejne: w Katowicach i Mirosławicach koło Warszawy. Mówiąc najprościej, Flyspot to budynek, w którym można latać. Jest wyposażony w nowoczesną technologię firmy Indoor Skydiving Germany, renomowanej marki znanej na całym świecie. 

Daje ona gwarancję, że tunel jest bezpieczny i umożliwia latanie w optymalnych warunkach. Z jednej strony można tu rozpędzić powietrze do ponad 300 km/h, z drugiej – jest ono cały czas pod kontrolą. Loty w tunelu odbywają się zawsze w towarzystwie doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych instruktorów.

Jakość i czystość powietrza również są bezkonkurencyjne. Betonowa konstrukcja tunelu zapewnia obiektowi całkowitą stabilność, a w pełni przeszklona komora lotów gwarantuje atrakcyjność lotów – zarówno dla latających, jak i obserwatorów.

Loty we Flyspot gwarantują tak wyjątkowe emocje, że nawet trudno to sobie wyobrazić. Dlatego pomyśl, jaką radość sprawisz swojemu partnerowi, kupując mu voucher na lot. A dodatkowo, jeśli dołożysz do tego loty dla siebie i po prostu zaprosisz go na emocjonującą, pierwszą taką w życiu przygodę ze wspólnym lataniem.

Źródło: sklep.flyspot.com

Czy lot w tunelu aerodynamicznym jest odpowiedni dla osób nieprzepadających za ekstremalnymi wrażeniami?

Na pewno analizujesz w tej chwili, czy Twój ukochany to pasjonat ekstremalnych rozrywek i taki typ, który po wejściu do parku rozrywki biegnie od razu na najbardziej przerażający roller-coaster, czy też spokojny i zrównoważony nerd.

Może to zaskakujące, ale w przypadku lotów we Flyspot nie ma to żadnego znaczenia. Latanie jest tak uniwersalne, że może spodobać się zarówno komuś, kto kocha życie na krawędzi, jak i osobie bardzo ostrożnie podchodzącej do życia. Ekstremalny prezent w postaci vouchera do tunelu Flyspot na pewno spodoba się zarówno Tobie, jak i Twojemu chłopakowi niezależnie od waszego podejścia do innych ekstremalnych aktywności.

Doświadczona kadra instruktorów i techniczne możliwości tunelu sprawiają, że to miejsce dosłownie dla wszystkich. Przede wszystkim, swobodne unoszenie się w tunelu odbywa się po uprzednim przeszkoleniu i pod ścisłym nadzorem doświadczonego instruktora, w dodatku w całkowicie kontrolowanych i monitorowanych warunkach.

Jest to na tyle bezpieczne, że z lotów w tunelu mogą korzystać już dzieci od 3. roku życia, młodzież, osoby dorosłe i seniorzy – pod warunkiem braku przeciwwskazań.

Przeciwwskazaniem do lotu w tunelu aerodynamicznym są: problemy ze stawami, problemy z kręgosłupem, choroby krążenia, choroby psychiczne i padaczka. Z lotów nie mogą też korzystać kobiety w ciąży, osoby o masie ciała powyżej 130 kg oraz osoby po spożyciu alkoholu lub innych środków odurzających.

Lot w tunelu aerodynamicznym – oryginalna i w pełni bezpieczna atrakcja

Voucher na lot we Flyspot można wykorzystać w ciągu roku od daty zakupu i to od was zależy, w której lokalizacji polatacie.

Jeśli mieszkacie z dala od stolicy, można zarezerwować loty we Flyspot Warszawa i przy okazji zwiedzić stolicę. Jeśli macie ochotę na wycieczkę na Dolny Śląsk, warto wybrać Flyspot Wrocław, położony w Mirosławicach w pobliżu słowiańskiego miejsca mocy – góry Ślęża. Trzeci Flyspot, w sercu Katowic, to z kolei możliwość odwiedzenia aglomeracji śląskiej.

Oczywiście możecie też wybrać po prostu najbliższy tunel, ale my namawiamy, by latanie było jednym z etapów dłuższej, wyjazdowej randki!

Źródło: sklep.flyspot.com

Voucher na lot w tunelu aerodynamicznym – doskonały prezent na rocznicę, urodziny, pod choinkę oraz na każdą inną okazję

Latanie jest aktywnością, którą można podarować na każdą, absolutnie każdą okazję. Co roku wiele osób znajduje vouchery do Flyspot pod choinką, dostają je na urodziny, Dzień Chłopaka czy Dzień Kobiet; jest to nawet dobry pomysł na prezent dla naszych rodziców, a nawet dziadków, jeśli tylko zdrowie jeszcze im w miarę dopisuje.

Sprawdź ofertę voucherów prezentowych do tunelu Flyspot i podaruj oryginalny prezent swojemu partnerowi!

Możesz wybrać voucher dla jednej osoby lub pary, a także określić preferowaną liczbę lotów. Co jakiś czas w sklepie Flyspot pojawiają się też limitowane edycje zestawów prezentowych, wzbogacone np. o sportową odzież, lotniczy brelok lub bidon. Warto sprawdzić, czy coś takiego nie okazałoby się akurat efektownym prezentem dla osoby, której chcemy podarować sportowe emocje.

Jedno jest pewne: nieważne, który zestaw wybierzesz, bo radość wynikająca z latania i tak jest już gwarantowana.

Zdjęcia w treści artykułu pochodzą ze strony sklep.flyspot.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Kolor ma znaczenie. Picie różowych napojów zwiększa wydajność naszych ćwiczeń!
Kolor ma znaczenie. Picie różowych napojów zwiększa wydajność naszych ćwiczeń!
Większość z nas nie wyobraża sobie udanego treningu bez ulubionego napoju. Zazwyczaj wybieramy go na podstawie składu, nie zwracając większej […]
Sporty dla par, które pomogą utrzymać formę po wakacjach
Sporty dla par, które pomogą utrzymać formę po wakacjach
Zima niekoniecznie na kanapie – zobacz, jakie sporty możesz uprawiać zimą ze swoją drugą połową.
Bokwa – intensywny trening taneczny z elementami kickboxingu
Bokwa – intensywny trening taneczny z elementami kickboxingu
Szukasz formy rekreacji, która będzie inna niż wszystkie? Nie możesz się zdecydować, czy wybrać taniec, czy boks? Sprawdź, czym jest bokwa!
Ostatnie wpisy