Polecamy
Zumba na trampolinie – trening, w którym zakochała się Eva Longoria
Trenuj z namiZumba

Zumba na trampolinie – trening, w którym zakochała się Eva Longoria

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Różnorodność i ciągłe poszukiwanie coraz to nowszych alternatyw stanowi klucz do sukcesu, jeśli chodzi o utrzymanie wysokiego poziomu motywacji podczas treningów. Wie o tym Eva Longoria, która nieustannie zadziwia swoje fanki kreatywnymi ćwiczeniami. Słynna aktorka upodobała sobie przede wszystkim rozmaite aktywności na trampolinie, z którą nie rozstaje się nawet na urlopie!

Eva Longoria nie cierpi nudy, w związku z czym zdążyła już przyzwyczaić internautki do niekonwencjonalnych rozwiązań treningowych. Przed kilkoma dniami gwiazda kultowego serialu „Gotowe na wszystko” po raz kolejny udowodniła, że w jej przypadku „niemożliwe” absolutnie nie wchodzi w rachubę. Ulubiona trampolina towarzyszyła Longorii nawet podczas podróży jachtem, a ona sama za pośrednictwem Instagrama postanowiła podzielić się nagraniem, na którym można zobaczyć, jak ćwiczy i jednocześnie świetnie się przy tym bawi.

W nietypowych okolicznościach piękna Amerykanka postawiła na zumbę na trampolinie. Chociaż początki w praktykowaniu tej aktywności nie zawsze są usłane różami, jest to świetny sposób na wypracowanie lepszej koordynacji ruchowej oraz spalenie pokaźnej liczby kalorii. Zumbę na trampolinie warto wzbogacić jeszcze o ulubioną muzykę – dzięki temu trening stanie się czystą przyjemnością, a także wyposaży nas w dodatkowe pokłady pozytywnej energii!

Zumba to jednak jedynie kropla w morzu, jeśli chodzi o ćwiczenia na trampolinie, których jest całe mnóstwo. Dzięki szerokiemu wachlarzowi możliwości każda z aktywnych kobiet będzie mogła znaleźć coś dla siebie. Biorąc pod uwagę liczne korzyści wynikające z tego typu aktywności, nie może dziwić fakt, że to właśnie trampolina stała się obowiązkowym sprzętem w repertuarze Longorii. Zaprzyjaźniając się z rytmicznymi podskokami będziemy w stanie znacząco wzmocnić mięśnie nóg, pośladków oraz brzucha, a nasza równowaga wzniesie się na zupełnie nowy poziom. Zobacz, jak trampolinę wykorzystuje aktywna celebrytka!

Foto wyróżniające: Mariah Solomon / Unsplash

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
10-minutowy trening brzucha bez sprzętu na lato (Marta Nowak)
10-minutowy trening brzucha bez sprzętu na lato (Marta Nowak)
Ogromną zaletą treningu brzucha jest fakt, że można go wykonywać niemal w każdych warunkach i wcale nie trzeba mieć przy […]
Integracja dostępności cyfrowej z systemami zarządzania relacjami z klientem – przewodnik praktyczny
Integracja dostępności cyfrowej z systemami zarządzania relacjami z klientem – przewodnik praktyczny
Odkryj korzyści i procesy związane z integracją dostępności cyfrowej i systemów CRM. Zapewnij swoim klientom nieograniczony dostęp do informacji bez względu na ich potrzeby specjalne.
Kawior – rodzaje, właściwości i zastosowanie
Kawior – rodzaje, właściwości i zastosowanie
Kawior należy do grona produktów spożywczych uważanych za luksusowe, pomimo że obecnie jest znacznie lepiej dostępny niż kiedyś.
Ostatnie wpisy