Polecamy
Zadbaj o silne plecy i brzuch z Halle Berry!
FitnessTrenuj z nami

Zadbaj o silne plecy i brzuch z Halle Berry!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Unikanie rutyny stanowi jeden z fundamentów efektywnych a jednocześnie przyjemnych sesji treningowych. Wie o tym Halle Berry, która stale poszukuje sposobów na urozmaicenie swojego planu. Jakie ćwiczenia proponuje swoim obserwującym kultowa aktorka?

Nie od dziś wiadomo, że stabilny kręgosłup oraz mocne mięśnie brzucha to przepis na zdrowe życie w świetnej formie fizycznej. W związku z tym – niezależnie od tego, czy jesteśmy zaprawionymi w boju sportsmankami, czy dopiero zaczynamy przygodę z regularnymi treningami – w pierwszej kolejności należałoby zadbać właśnie o te partie naszego ciała. Rezultaty obronią się same!

Jeśli zastanawiamy się, w jaki sposób pracować nad stabilnością kręgosłupa oraz wzmocnić mięśnie brzucha, z pomocą przychodzi nam Halle Berry. Popularna aktorka od dawna wykorzystuje swoje zasięgi w sieci do promowania aktywnego trybu życia i regularnie dzieli się stosowanymi przez siebie sposobami na pozostanie w dobrej formie. Warto na bieżąco śledzić przede wszystkim tzw. „fitnessowe piątki”, podczas których na jej profilu na Instagramie pojawiają się krótkie nagrania. Bez jakich ćwiczeń Berry absolutnie nie wyobraża sobie treningu?

Jak przekonuje sama aktorka, niezwykle istotna w kontekście aktywności fizycznej jest różnorodność i rzucanie mięśniom coraz to nowszych wyzwań. Mimo wszystko są trzy ćwiczenia, które na stałe zagościły w tygodniowej rutynie laureatki Złotego Globa. Pierwsze z nich to trening z użyciem drążka – tego typu aktywność okaże się nieoceniona, jeśli chodzi o wzmocnienie pleców i ramion, a także pomoże nam zadbać o kondycję. Berry bardzo chętnie sięga również po wielofunkcyjne pierścienie gimnastyczne, które można wykorzystywać zarówno do podciągania, jak i ćwiczeń na ziemi. Trójkę dopełnia rower stacjonarny, czyli jeden z najlepszych i najbardziej przystępnych treningów cardio.

Zdjęcie wyróżniające: Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakie zastosowanie mają olejki CBD
Jakie zastosowanie mają olejki CBD
CBD jest przedstawiane, jako środek skuteczny na wszystko. Poznaj zastosowania i działanie olejków CBD.
Jak dbać o regularne dostarczanie organizmowi witamin i minerałów?
Jak dbać o regularne dostarczanie organizmowi witamin i minerałów?
Nie wiesz, jak najlepiej dostarczyć niezbędnych składników odżywczych, takich jak witaminy? Sprawdź!
5 ćwiczeń, które pokochasz na siłowni!
5 ćwiczeń, które pokochasz na siłowni!
Największą zaletą klubów fitness jest profesjonalne wyposażenie siłowni, które pozwala na realizację różnego rodzaju treningów.
Ostatnie wpisy