Polecamy
Otylia Jędrzejczak promuje zdrowy styl życia. Startuje cykl edukacyjno-sportowy dla kobiet „Śniadanie Mistrzyń”
Healthy lifestyle

Otylia Jędrzejczak promuje zdrowy styl życia. Startuje cykl edukacyjno-sportowy dla kobiet „Śniadanie Mistrzyń”

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Fundacja Otylii Jędrzejczak rozszerza zakres swojej działalności. Nowy projekt „Śniadanie Mistrzyń – Sport jest Kobietą” ma zachęcić przedstawicielki płci pięknej do wzmożonej aktywności fizycznej oraz większej dbałości o własne zdrowie. Premierowe spotkanie zaplanowane jest na wtorek 24 listopada w Bydgoszczy.

Śniadanie Mistrzyń przybierze formę zajęć edukacyjno-sportowych, podczas których szczególny nacisk kładziony będzie na aspekty psychiczne oraz motywację. Jak przekonuje mistrzyni olimpijska, projekt przeznaczony jest dla kobiet w różnym wieku – świetnie odnajdą się w nim zarówno dzieci oraz ich mamy, jak i seniorki. W zajęciach chodzi bowiem przede wszystkim o aktywne spędzenie czasu i zadbanie o własne zdrowie oraz samopoczucie. Najlepiej przystąpić do nich w rodzinnym gronie lub towarzystwie przyjaciółek, co niewątpliwie zaowocuje dodatkową motywacją.

Pierwsza odsłona Śniadania Mistrzyń odbędzie się w formie zdalnej, co jest oczywiście podyktowane zagrożeniem epidemicznym. Uczestniczki będą miały niepowtarzalną okazję, by ćwiczyć pod okiem doświadczonej trenerki personalnej, zasięgnąć rady u dietetyczki oraz psychologa sportowego. Zdecydowanie największą atrakcją będzie jednak możliwość osobistego poznania Otylii Jędrzejczak podczas prowadzonego przez nią wykładu motywacyjnego.

„Poruszymy wiele bardzo istotnych kwestii. Mówić będziemy m.in. o diecie. Jest wiele badań, które potwierdzają, że odpowiednia dieta i aktywność fizyczna ważna jest również w kontekście walki z wirusem. My podkreślamy wagę aktywności fizycznej, zdrowego stylu życia, diety i przede wszystkim zdrowego podejścia psychicznego. Jeżeli nasze uczestniczki będą się dobrze czuły psychicznie i fizycznie, to Śniadanie Mistrzyń będzie na najwyższym poziomie” – dodaje Otylia Jędrzejczak.

To nie koniec wrażeń czekających na kobiety, które zdecydują się na udział w najnowszym projekcie. Zgodnie z zapowiedziami, wybitna polska pływaczka na spotkaniach gościć będzie również inne znane persony ze świata sportu. W pierwszej edycji Śniadania Mistrzów pojawią się znakomite polskie sportsmenki, m.in. mistrzyni olimpijska z Rio De Janeiro, wioślarka Magdalena Fularczyk-Kozłowska, brązowa medalistka igrzysk w Pekinie, zapaśniczka Agnieszka Wieszczek-Kordus, czy mistrzyni świata i Europy w Szermierce, była minister sportu Danuta Dmowska-Andrzejuk.

Rejestracja na zajęcia jest całkowicie bezpłatna i odbywa się za pośrednictwem strony internetowej www.sniadaniemistrzyn.pl. Sport to zdrowie i wspaniała przygoda, dlatego warto znaleźć w sobie motywację i jak najszybciej zgłosić się do projektu.

Otylia Jędrzejczak zaprasza na spotkanie „Śniadanie Mistrzyń – sport jest kobietą”.

⬇️

Śniadanie Mistrzyń to spotkanie…

Opublikowany przez Fundacja Otylii Jedrzejczak Środa, 18 listopada 2020

Zdjęcie wyróżniające: Materiały prasowe

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Na czym polega fenomen aplikacji mental-fitness?
Na czym polega fenomen aplikacji mental-fitness?
Sprawdź polską aplikację, która powstała na ratunek zdrowiu psychicznemu!
„Z Nowym Rokiem, nowym krokiem”. Podejmij wyzwanie Adrianny Palki!
„Z Nowym Rokiem, nowym krokiem”. Podejmij wyzwanie Adrianny Palki!
Po Świętach i Sylwestrze nadszedł czas na powrót do topowej formy. Od czego zacząć? Świetnym wyborem będzie udział w wyzwaniu proponowanym przez Adriannę Palkę!
Cefalometria i jej zastosowania
Cefalometria i jej zastosowania
Cefalometria to metoda diagnostyczna wykorzystująca zdjęcia rentgenowskie głowy pacjenta w celu przeprowadzenia szczegółowych pomiarów i analizy budowy czaszki.
Ostatnie wpisy