Polecamy
Otylia Jędrzejczak promuje zdrowy styl życia. Startuje cykl edukacyjno-sportowy dla kobiet „Śniadanie Mistrzyń”
Healthy lifestyle

Otylia Jędrzejczak promuje zdrowy styl życia. Startuje cykl edukacyjno-sportowy dla kobiet „Śniadanie Mistrzyń”

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Fundacja Otylii Jędrzejczak rozszerza zakres swojej działalności. Nowy projekt „Śniadanie Mistrzyń – Sport jest Kobietą” ma zachęcić przedstawicielki płci pięknej do wzmożonej aktywności fizycznej oraz większej dbałości o własne zdrowie. Premierowe spotkanie zaplanowane jest na wtorek 24 listopada w Bydgoszczy.

Śniadanie Mistrzyń przybierze formę zajęć edukacyjno-sportowych, podczas których szczególny nacisk kładziony będzie na aspekty psychiczne oraz motywację. Jak przekonuje mistrzyni olimpijska, projekt przeznaczony jest dla kobiet w różnym wieku – świetnie odnajdą się w nim zarówno dzieci oraz ich mamy, jak i seniorki. W zajęciach chodzi bowiem przede wszystkim o aktywne spędzenie czasu i zadbanie o własne zdrowie oraz samopoczucie. Najlepiej przystąpić do nich w rodzinnym gronie lub towarzystwie przyjaciółek, co niewątpliwie zaowocuje dodatkową motywacją.

Pierwsza odsłona Śniadania Mistrzyń odbędzie się w formie zdalnej, co jest oczywiście podyktowane zagrożeniem epidemicznym. Uczestniczki będą miały niepowtarzalną okazję, by ćwiczyć pod okiem doświadczonej trenerki personalnej, zasięgnąć rady u dietetyczki oraz psychologa sportowego. Zdecydowanie największą atrakcją będzie jednak możliwość osobistego poznania Otylii Jędrzejczak podczas prowadzonego przez nią wykładu motywacyjnego.

„Poruszymy wiele bardzo istotnych kwestii. Mówić będziemy m.in. o diecie. Jest wiele badań, które potwierdzają, że odpowiednia dieta i aktywność fizyczna ważna jest również w kontekście walki z wirusem. My podkreślamy wagę aktywności fizycznej, zdrowego stylu życia, diety i przede wszystkim zdrowego podejścia psychicznego. Jeżeli nasze uczestniczki będą się dobrze czuły psychicznie i fizycznie, to Śniadanie Mistrzyń będzie na najwyższym poziomie” – dodaje Otylia Jędrzejczak.

To nie koniec wrażeń czekających na kobiety, które zdecydują się na udział w najnowszym projekcie. Zgodnie z zapowiedziami, wybitna polska pływaczka na spotkaniach gościć będzie również inne znane persony ze świata sportu. W pierwszej edycji Śniadania Mistrzów pojawią się znakomite polskie sportsmenki, m.in. mistrzyni olimpijska z Rio De Janeiro, wioślarka Magdalena Fularczyk-Kozłowska, brązowa medalistka igrzysk w Pekinie, zapaśniczka Agnieszka Wieszczek-Kordus, czy mistrzyni świata i Europy w Szermierce, była minister sportu Danuta Dmowska-Andrzejuk.

Rejestracja na zajęcia jest całkowicie bezpłatna i odbywa się za pośrednictwem strony internetowej www.sniadaniemistrzyn.pl. Sport to zdrowie i wspaniała przygoda, dlatego warto znaleźć w sobie motywację i jak najszybciej zgłosić się do projektu.

Otylia Jędrzejczak zaprasza na spotkanie „Śniadanie Mistrzyń – sport jest kobietą”.

⬇️

Śniadanie Mistrzyń to spotkanie…

Opublikowany przez Fundacja Otylii Jedrzejczak Środa, 18 listopada 2020

Zdjęcie wyróżniające: Materiały prasowe

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak wybrać najlepsze ubezpieczenie komunikacyjne dla twojej firmy?
Jak wybrać najlepsze ubezpieczenie komunikacyjne dla twojej firmy?
Zrozum, jak wybierać idealne polisy ubezpieczeniowe dla swojej firmy, uwzględniając koszty, warunki i potencjalne korzyści. Dowiedz się, jak zapewnić bezpieczeństwo swojemu taborowi i zminimalizować straty finansowe.
Najciekawsze gadżety dla kobiety aktywnej fizycznie
Najciekawsze gadżety dla kobiety aktywnej fizycznie
Gadżety to nie tylko męska sprawa. Sprawdź, jakie akcesoria dla kobiet będą przydatne podczas uprawiania ulubionej dyscypliny sportowej!
Kiedy wrócić do treningu i jakie ćwiczenia wykonywać po cesarskim cięciu?
Kiedy wrócić do treningu i jakie ćwiczenia wykonywać po cesarskim cięciu?
Wróć do formy po cesarskim cięciu w bezpieczny i przemyślany sposób!
Ostatnie wpisy