Polecamy
Powrót do formy z treningiem bokserskim. Bądź jak Sandra Kubicka!
Trenuj z nami

Powrót do formy z treningiem bokserskim. Bądź jak Sandra Kubicka!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Powrót do formy po kilkutygodniowym lenistwie to niełatwe wyzwanie, ale na szczęście istnieje mnóstwo sposobów, by odzyskać utraconą kondycję. Nieoceniony w tym procesie okazuje się trening bokserski, na który zdecydowała się ostatnio topowa modelka Sandra Kubicka.

Intensywne ćwiczenia to najlepszy przepis na dobre zdrowie, samopoczucie oraz dodatkowy przypływ energii. Jeśli mamy jednak poczucie, że w ostatnim czasie nieco zaniedbaliśmy ten aspekt naszego życia, to warto przeorganizować swój kalendarz, aby ponownie znaleźć czas na aktywność.

Doskonałym sposobem na szybki powrót do życiowej dyspozycji jest boks, który zaczyna uprawiać coraz więcej znanych kobiet, jak trenerka fitness Kasia Dziurska czy modelka Sandra Kubicka. Jakiś czas temu obie panie ujawniły w social mediach swoją sympatię do tej dyscypliny, a następnie zaprezentowały za pośrednictwem Instagrama godne podziwu umiejętności.

„W Dubaju sobie tak popuściłam… Jadłam, było wino, desery, czekolady, room service zamawiany w hotelu. Siedziałam tam miesiąc. Wróciłam do Polski, spojrzałam na siebie i pomyślałam, że nie mogę. Zapuściłam się, tragedia. Wzięłam się w garść. Dziś rano byłam na boksie. Zaraz po tym live’ie jadę na siłownię na trening siłowy. Wzięłam się pełną parą. Treningi, diety, zabiegi” – zdradziła Kubicka w rozmowie z dziennikarką portalu „Jastrząb Post”.

Trening bokserski to typ wysiłku, który pomaga wyzbyć się wszelkich negatywnych emocji i oczyścić umysł po trudnym dniu. Ambitne poczynania w ringu Dziurskiej oraz Kubickiej stanowią świetną motywację, aby w drodze po najlepszą formę spróbować właśnie szlachetnej „szermierki na pięści”. Zobaczcie same!

Zdjęcie wyróżniające: Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Seksowna siateczka i kolorowe printy – najmodniejsze wzory legginsów fitness 2021
Seksowna siateczka i kolorowe printy – najmodniejsze wzory legginsów fitness 2021
Jakie powinny być idealne sportowe legginsy? Przede wszystkim wygodne i kolorowe! Nudne czernie i szarości to relikt przeszłości.
10 najlepszych treningów tabata z Moniką Kołakowską
10 najlepszych treningów tabata z Moniką Kołakowską
Poznaj najbardziej efektywne zestawy ćwiczeń od popularnej trenerki!
Jakie są najwygodniejsze buty dla kobiet?
Jakie są najwygodniejsze buty dla kobiet?
Sandały turystyczne damskie powinny być niezwykle wytrzymałe oraz wygodne. Weekend oraz urlop w lecie chętnie spędzamy aktywnie – nie tylko na plaży.
Ostatnie wpisy