Polecamy
Taneczne ćwiczenia z Katią Pryce – sposób na płaski brzuch i dobrą zabawę!
FitnessTrenuj z nami

Taneczne ćwiczenia z Katią Pryce – sposób na płaski brzuch i dobrą zabawę!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeśli poszukiwanie efektywnego sposobu na spalenie zbędnych kalorii spędza nam sen z powiek, warto skierować uwagę ku najnowszej propozycji popularnego magazynu „Well and Good”. Intensywny trening taneczny na mięśnie brzucha opracowany przez doświadczoną tancerkę Katię Pryce sprawi, że zadowalające rezultaty pojawią się w mgnieniu oka!

Zarówno eksperci, jak i same uczestniczki nie mają żadnych wątpliwości w kwestii skuteczności tego na pozór prostego treningu. To zestaw ćwiczeń przeznaczony przede wszystkim dla tych, którzy na co dzień nie rozstają się ze swoją ulubioną muzyką – wszystkie aktywności wykonywane są bowiem w akompaniamencie skocznych utworów. Dodatkową zaletę tanecznej sesji treningowej stanowi fakt, iż całość zajmie nam niespełna osiem minut, w związku z czym z powodzeniem możemy wykonać ją np. podczas przerwy w pracy!

Inicjatorką cieszącego się gigantycznym zainteresowaniem programu jest założycielka platformy „Dance Body” – Katia Pryce. Instruktorka wyjaśnia, że za sprawą tanecznych ruchów jej trening angażuje znacznie więcej mięśni, aniżeli standardowo wykonywane ćwiczenia. Całe ciało pozostaje w nieustannym ruchu, ale nie oznacza to, że rytmiczne podskoki będą dla nas męczarnią. Pryce podkreśla, że jest to także doskonały trening dla ducha, bowiem pozytywnie wpłynie na nasze nastawienie i pobudzi umysł do zabawy.

„Wspaniałe jest w tańcu to, że uczysz się wykorzystywać mięśnie core w każdym ruchu – nawet kiedy stoisz. Możesz ćwiczyć deskę czy brzuszki, aż staniesz się niebieski na twarzy, jednak mocne mięśnie core to coś znacznie więcej” – zapewnia Katia Pryce w rozmowie dla „Well and Good”.

Słowa instruktorki potwierdzono za pośrednictwem przeprowadzonych badań, które wykazały, że podczas tego typu aktywności nasz organizm wydziela znacznie więcej endorfin. O tym, że ćwiczenia z magazynu „Well and Good” okazały się strzałem w dziesiątkę najlepiej świadczą liczby – na ich przetestowanie zdecydowało się już bowiem ponad 5 milionów osób, a ta pokaźna liczba stale rośnie! Uczestnicy wyzwania przyznają, że nie należy ono do najłatwiejszych, ale jednocześnie sprawia ogromną satysfakcję!

Zdjęcie wyróżniające: Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Co ubrać na trekking?
Co ubrać na trekking?
Podpowiadamy, co powinno znaleźć się w garderobie prawdziwej fanki trekkingu!
FIWE Future Star – zgłoś się do konkursu!
FIWE Future Star – zgłoś się do konkursu!
Wyróżniasz się na scenie sportów walki? Twoi klienci traktują trening z Tobą jako trenerką personalną jak przyjemność i wracają po […]
Jak wybrać idealną hulajnogę Maxi Micro dla swojego dziecka?
Jak wybrać idealną hulajnogę Maxi Micro dla swojego dziecka?
Odkryj, jak wybrać najlepszą hulajnogę Maxi Micro dla twojego dziecka, zwracając uwagę na kluczowe czynniki jak wiek dziecka, jego umiejętności oraz bezpieczeństwo. Dowiedz się więcej z naszego kompleksowego poradnika.
Ostatnie wpisy