Polecamy
Taneczne ćwiczenia z Katią Pryce – sposób na płaski brzuch i dobrą zabawę!
FitnessTrenuj z nami

Taneczne ćwiczenia z Katią Pryce – sposób na płaski brzuch i dobrą zabawę!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeśli poszukiwanie efektywnego sposobu na spalenie zbędnych kalorii spędza nam sen z powiek, warto skierować uwagę ku najnowszej propozycji popularnego magazynu „Well and Good”. Intensywny trening taneczny na mięśnie brzucha opracowany przez doświadczoną tancerkę Katię Pryce sprawi, że zadowalające rezultaty pojawią się w mgnieniu oka!

Zarówno eksperci, jak i same uczestniczki nie mają żadnych wątpliwości w kwestii skuteczności tego na pozór prostego treningu. To zestaw ćwiczeń przeznaczony przede wszystkim dla tych, którzy na co dzień nie rozstają się ze swoją ulubioną muzyką – wszystkie aktywności wykonywane są bowiem w akompaniamencie skocznych utworów. Dodatkową zaletę tanecznej sesji treningowej stanowi fakt, iż całość zajmie nam niespełna osiem minut, w związku z czym z powodzeniem możemy wykonać ją np. podczas przerwy w pracy!

Inicjatorką cieszącego się gigantycznym zainteresowaniem programu jest założycielka platformy „Dance Body” – Katia Pryce. Instruktorka wyjaśnia, że za sprawą tanecznych ruchów jej trening angażuje znacznie więcej mięśni, aniżeli standardowo wykonywane ćwiczenia. Całe ciało pozostaje w nieustannym ruchu, ale nie oznacza to, że rytmiczne podskoki będą dla nas męczarnią. Pryce podkreśla, że jest to także doskonały trening dla ducha, bowiem pozytywnie wpłynie na nasze nastawienie i pobudzi umysł do zabawy.

„Wspaniałe jest w tańcu to, że uczysz się wykorzystywać mięśnie core w każdym ruchu – nawet kiedy stoisz. Możesz ćwiczyć deskę czy brzuszki, aż staniesz się niebieski na twarzy, jednak mocne mięśnie core to coś znacznie więcej” – zapewnia Katia Pryce w rozmowie dla „Well and Good”.

Słowa instruktorki potwierdzono za pośrednictwem przeprowadzonych badań, które wykazały, że podczas tego typu aktywności nasz organizm wydziela znacznie więcej endorfin. O tym, że ćwiczenia z magazynu „Well and Good” okazały się strzałem w dziesiątkę najlepiej świadczą liczby – na ich przetestowanie zdecydowało się już bowiem ponad 5 milionów osób, a ta pokaźna liczba stale rośnie! Uczestnicy wyzwania przyznają, że nie należy ono do najłatwiejszych, ale jednocześnie sprawia ogromną satysfakcję!

Zdjęcie wyróżniające: Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Dieta Anny Lewandowskiej – co składa się na słynny Trójkąt Mocy?
Dieta Anny Lewandowskiej – co składa się na słynny Trójkąt Mocy?
Sprawdź, na jakie aspekty życia warto zwrócić uwagę i jakie składniki diety mogą wpłynąć na ich poprawę według Anny Lewandowskiej!
Flow Stretching – rozciąganie & mobility (Paula Piotrzkowska)
Flow Stretching – rozciąganie & mobility (Paula Piotrzkowska)
Której z nas nie zdarzyło się przynajmniej kilka razy zapomnieć o rozciąganiu lub – co gorsza – świadomie je pominąć? […]
Jak właściwie zacząć swoją przygodę z kolekcjonowaniem monet?
Jak właściwie zacząć swoją przygodę z kolekcjonowaniem monet?
Zacznij fascynującą podróż w świat numizmatyki. Dowiedz się, jak rozpocząć kolekcjonowanie monet, na co zwrócić uwagę, a także jak ocenić i przechowywać swoje precyzyjne znaleziska.
Ostatnie wpisy