Polecamy
Mariola Bojarska-Ferenc i Anna Lewandowska łączą siły! Pierwszy na świecie trening specjalnie dla kobiet 50+
FitnessTrenuj z nami

Mariola Bojarska-Ferenc i Anna Lewandowska łączą siły! Pierwszy na świecie trening specjalnie dla kobiet 50+

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Legenda polskiego fitnessu, Mariola Bojarska-Ferenc, jako pierwsza kobieta na świecie będzie prezentować ćwiczenia przeznaczone dla kobiet po 50. roku życia! Popularna gimnastyczka i trenerka nawiązała w tym celu współpracę z Anną Lewandowską, stając się częścią jej teamu.

Lewandowska zaprosiła bardziej doświadczoną koleżankę po fachu do współtworzenia autorskiej aplikacji Diet&Training by Ann. Bojarska-Ferenc przyjęła propozycję bez chwili zawahania, jako że sama od wielu lat przekonuje płeć piękną, iż wiek nie stanowi żadnej przeszkody w kontekście prowadzenia aktywnego trybu życia. Prekursorka fitnessu w Polsce do swojej bogatej listy osiągnięć zawodowych może dopisać kolejne – opracowanie pionierskiego zestawu treningów skierowanych specjalnie do kobiet 50+.

Anna Lewandowska doskonale zdaje sobie sprawę, że wśród jej sympatyczek znajdują się również panie w nieco bardziej zaawansowanym wieku. W związku z tym postanowiła oddać tę grupę pod opiekę Bojarskiej-Ferenc, zawierzając jej doświadczeniu oraz umiejętnościom. Wspólny projekt obu pań uczynił aplikację Lewandowskiej pierwszą na świecie, która łączy ćwiczenia dla młodych i dojrzałych kobiet.

Mariola Bojarska Ferenc postawiła na różnorodność i przygotowała w sumie aż osiem zestawów treningowych. Projekt wystartował w poniedziałek 4 stycznia i na chwilę obecną cieszy się olbrzymim zainteresowaniem wśród użytkowniczek aplikacji. Była reprezentantka Polski w gimnastyce artystycznej ponownie udowodniła, że wiek nie jest barierą, a ćwiczenia mogą łączyć pokolenia!


Zdjęcie wyróżniające: Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Suplementacja w kolarstwie – co warto stosować, a czego unikać?
Suplementacja w kolarstwie – co warto stosować, a czego unikać?
Suplementacja jest bardzo istotna w praktycznie każdej dziedzinie sportu, a zwłaszcza w kolarstwie.
Smartwatch Garmin dla kobiety: Jaki wybrać?
Smartwatch Garmin dla kobiety: Jaki wybrać?
W tym artykule przyjrzymy się bliżej funkcjom, które są ważne dla kobiet, a także przedstawimy kilka popularnych modeli smartwatchy Garmin, które są idealnie dopasowane do potrzeb kobiet.
Jakie zastosowanie mają olejki CBD
Jakie zastosowanie mają olejki CBD
CBD jest przedstawiane, jako środek skuteczny na wszystko. Poznaj zastosowania i działanie olejków CBD.
Ostatnie wpisy