Polecamy
Mama na nartach – jak odpowiednio zabezpieczyć się na czas zimowego urlopu?
Healthy lifestyle

Mama na nartach – jak odpowiednio zabezpieczyć się na czas zimowego urlopu?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Sezon zimowy zbliża się do nas wielkimi krokami. Zastanów się, czy to nie jest dobry czas, by zacieśnić więzi z dziećmi i zabrać je na wypad na narty. W tym tekście opowiemy Ci, jak możesz zadbać o bezpieczeństwo swoje i rodziny.

Kup ubezpieczenie

Podstawowym sposobem na zabezpieczenie się przed finansowymi konsekwencjami zdarzeń, które mogą spotkać Was podczas wyjazdu na narty, jest polisa turystyczna. Najlepsze oferty znajdziesz w sieci. Wystarczy tylko, że skorzystasz z jednego z darmowych i ogólnodostępnych porównywarek ubezpieczeń turystycznych, aby szybko oraz bez zbędnych formalności uzyskać dostęp do spersonalizowanych ofert: https://www.polisaturystyczna.pl/.

Co daje polisa turystyczna?

Na pewno zastanawiasz się, co właściwie zyskasz, wykupując polisę turystyczną dla siebie i rodziny. Poniżej przygotowaliśmy opis najważniejszych pakietów takiego ubezpieczenia.

  1. Pokrycie kosztów leczenia

Wyjazd z dziećmi może być naprawdę nieprzewidywalny. Właśnie dlatego warto zadbać o stały dostęp do opieki medycznej. Niestety w wielu kurortach nie ma możliwości skorzystania z publicznych placówek, ale dzięki polisie turystycznej nie wszystko stracone. Ubezpieczyciel pokryje bowiem koszty leczenia w prywatnych przychodniach, jeśli tylko zaopatrzysz się w polisę.

  • OC w życiu prywatnym

Upilnowanie dzieci i zadbanie o własne bezpieczeństwo nie zawsze jest łatwe. Jeśli więc podczas zimowego urlopu Ty lub ktoś z Twojej rodziny spowoduje niebezpieczne zdarzenie, nie zostaniecie na lodzie. Ubezpieczyciel wypłaci pieniądze wszystkim osobom trzecim poszkodowanym w wypadku. Dzięki temu uda Wam się uniknąć finansowych konsekwencji tego, co się stało.

  • NNW

Nieszczęśliwe wypadki zdarzają się w najmniej oczekiwanych momentach i należy się odpowiednio do nich przygotować (szczególnie podczas wypadku z dziećmi). Jeśli spotka Was jedno z takich zdarzeń, otrzymacie pomoc finansową, która będzie mogła zostać przeznaczona na leczenie lub rehabilitację. W sytuacji, gdy wypadek będzie na tyle poważny, że ktoś zginie, ubezpieczyciel przekieruje pieniądze do osób upoważnionych w umowie.

  • Ochrona bagażu na wyjazd

Podróż z dziećmi to nie lada wyzwanie. Chaos, konieczność dopilnowania wielu spraw i pośpiech to wszystko, na co z utęsknieniem czekają złodzieje. Jeśli więc Wasze walizki zostaną skradzione, otrzymacie pomoc w postaci zwrotu pieniędzy za poczynione zakupy. Pamiętaj jednak, że towarzystwo wypłaci pieniądze tylko wtedy, gdy otrzyma dowody poczynionych zakupów.

Podsumowanie

Jak widzisz, mama na zimowym urlopie wcale nie jest skazana na porażkę, pod warunkiem, że odpowiednio przygotuje się do tego, co może ją spotkać. Wykup polisę turystyczną i zabezpiecz się przed konsekwencjami najczęściej spotykanych zdarzeń. W końcu to Twój czas na wypoczynek i nie powinnaś przez całą podróż zamartwiać się o to, co może się wydarzyć.

Fot. pixabay.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Domowy trening interwałowy bez sprzętu z Martą Nowak (FitDoncia)
Domowy trening interwałowy bez sprzętu z Martą Nowak (FitDoncia)
Nic tak skutecznie nie rozprawia się z nadmiarem tkanki tłuszczowej, jak intensywny trening HIIT! Do jego przeprowadzenia nie potrzeba specjalistycznego […]
Jak zachęcić dzieci do spędzania czasu na świeżym powietrzu?
Jak zachęcić dzieci do spędzania czasu na świeżym powietrzu?
Wyjaśniamy, jak możesz skutecznie zachęcić swoją pociechę do spędzania czasu na świeżym powietrzu!
Muzyka do zumby – poznaj najlepsze utwory do tanecznego treningu!
Muzyka do zumby – poznaj najlepsze utwory do tanecznego treningu!
Idealna muzyka do zumby to skoczne, wesołe, energiczne, hiszpańskojęzyczne utwory. Sprawdź, które utwory cieszą się największą popularnością!
Ostatnie wpisy