Polecamy
Dobre nawyki autentycznym źródłem młodości. Pierwszy na świecie model zdrowego stylu życia już dostępny!
Healthy lifestyle

Dobre nawyki autentycznym źródłem młodości. Pierwszy na świecie model zdrowego stylu życia już dostępny!

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Niejednokrotnie za wzór do naśladowania stawia się znamienitych sportowców, którym udało się nieco oszukać czas, w związku z czym ich wiek biologiczny jest nawet o kilkadziesiąt lat niższy od rzeczywistego. Nie trzeba jednak być profesjonalistą, by skutecznie spowolnić proces starzenia się – wszystko za sprawą aplikacji Vika!

Zdrowy tryb życia nie należy do najłatwiejszych wyzwań, z którymi przychodzi nam mierzyć się na co dzień. Zdarza się, że w towarzyszącym nam każdego dnia pośpiechu nie mamy czasu zadbać o właściwą kondycję swojego organizmu. Sytuacji z pewnością nie ułatwia również utrzymująca się od niemal roku pandemia koronawirusa. Siedzący tryb życia i coraz zaniechane nawyki zdrowotne przyczyniły się do tego, że wiek biologiczny społeczeństwa poszedł zdecydowanie w górę.

Z pomocą przyszli specjaliści z Trójmiasta, którzy udostępnili pierwszy na świecie model zdrowego stylu życia, wbudowany w bezpłatną aplikację o nazwie Vika. To absolutnie pionierski system zdolny obliczyć odmładzanie biologiczne na podstawie dogłębnej analizy naszego stylu życia oraz codziennej aktywności fizycznej. Zasady działania aplikacji są niezwykle proste – po przebudzeniu Vika wypytuje użytkownika o ilość snu, jadłospis, a także intensywność czy rodzaj ćwiczeń. Następnie udzielone przez nas odpowiedzi zostają porównywane do statystyk pochodzących z bazy 500 tysięcy osób badanych przez brytyjski UK BioBank i amerykański CDC.

Jedną z największych zalet aplikacji jest fakt, że od razu przedstawia uzyskane efekty, nawet jeśli początkowo są one niewielkie. Dzięki temu użytkownicy na bieżąco mogą śledzić poczyniony przez siebie progres i tym samym zachowywać wysoki poziom motywacji. Vika zapewnia codzienne indywidualne wyzwania, a także trzy wiodące misje związane kolejno z odżywianiem, ruchem oraz snem. Możemy wybrać, którą z nich chcemy w danym momencie realizować. Aplikacja jest już dostępna do pobrania za pośrednictwem Google Play i Apple App Store.

Aplikacja Vika oficjalnie dostępna do pobrania w sklepach mobilnych

OFICJALNY START VIKI 🥳

Vika już na Was czeka i jest dostępna do pobrania w sklepach Apple App Store i Google Play 📲 🎉
Pobierz Vikę już teraz: https://bit.ly/vikalife

Sprawdź swoje zdrowie i zacznij zdobywać go więcej! Vika pozwoli Ci wprowadzić korzystne zmiany i zachować ich długotrwały efekt. Do dzieła! 💪

Nie możemy doczekać się Waszych pierwszych wrażeń 😊 Zapraszamy do dzielenia się nimi tutaj oraz zostawiając ocenę w sklepach mobilnych!

Opublikowany przez Vika Life Środa, 30 grudnia 2020

Zdjęcie wyróżniające: Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Zajęcia fitness jako idealne miejsce do poznania nowych ludzi i spędzenia aktywnie czasu
Zajęcia fitness jako idealne miejsce do poznania nowych ludzi i spędzenia aktywnie czasu
W tym artykule opiszemy, dlaczego zajęcia fitness są idealnym miejscem do poznawania nowych ludzi i spędzenia aktywnie czasu w grupie.
W jaki sposób trening fizyczny wpływa na naszą pamięć i koncentrację?
W jaki sposób trening fizyczny wpływa na naszą pamięć i koncentrację?
Chcąc zadbać o pamięć i koncentrację, warto pamiętać o regularnej aktywności fizycznej, takiej jak bieganie czy taniec.
Jak przygotować się do wizyty w klinice leczenia niepłodności?
Jak przygotować się do wizyty w klinice leczenia niepłodności?
Wizyta w klinice leczenia niepłodności to ważny krok dla par mających problemy z zajściem w ciążę. Odpowiednie przygotowanie się do niej pomoże sprawnie przejść przez proces diagnostyki i rozpocząć właściwe leczenie.
Ostatnie wpisy