Polecamy
Padel Żory – gdzie zagrać w padel w Żorach i na Śląsku?
Trenuj z nami

Padel Żory – gdzie zagrać w padel w Żorach i na Śląsku?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Ilość infrastruktury do gry w padel w Polsce nie spełnia jeszcze oczekiwań miłośników tego sportu. Na brak możliwości gry nie mogą jednak narzekać padliści ze Śląska.

Mieszkańcy Żor oraz innych miejscowości w województwie śląskim mają do swojej dyspozycji satysfakcjonującą liczbę ośrodków sportowych, w których znajdują się korty do padla. Poznaj je i dowiedz się, kiedy i gdzie możesz chwycić za rakietę i rywalizować z innymi pasjonatami tego sportu.

Padel Śląsk – gdzie zagrać?

Pod względem liczby ośrodków sportowych z kortami do padla Śląsk ustępuje wyłącznie Mazowszu, a konkretnie ścisłym okolicom Warszawy. Padel Żory i woj. śląskie to cztery nowoczesne ośrodki, w których znajdują się korty pozwalające na rywalizację w bezpiecznych i komfortowych warunkach.

Padel Żory – gdzie zagrać?

Kort do padla w Żorach znajduje się przy ulicy Folwareckiej 10, obok Hali Widowiskowo-Sportowej. Kort znajduje się na wolnym powietrzu i jest otwarty w porze letniej. Dzięki sztucznemu oświetleniu jest czynny całą dobę, dlatego w padel można grać tam o każdej porze dnia i nocy.

Kort powstał jako inwestycja, która została zrealizowana przez Padel Team Polska w ramach Żorskiego Budżetu Obywatelskiego 2021.

Korty do padla w Jaworznie

Mieszkańcy Jaworzna i padliści i okolic mogą próbować swoich sił na korcie w nowoczesnym centrum sportowym Via Sport, które znajduje się przy ulicy Wojska Polskiego 1. Tamtejszy kort znajduje się w nowoczesnej hali, dlatego czynny jest przez cały rok, a można korzystać z niego w tygodniu w godzinach 6:00–22:00 oraz w weekendy w godzinach 8:00–20:00. Kort można wygodnie zarezerwować przez internet. Obiekt organizuje szkolenia padla dla dzieci.

Padel Chorzów – gdzie znajdują się korty?

W Chorzowie przy ulicy Katowickiej 6, na terenie Miejskiego Ośrodka Sporu i Rekreacji znajdują 2 korty do padla na otwartym powietrzu. Sztuczne oświetlenie pozwala na korzystanie z kortów także w godzinach wieczornych. Godziny otwarcia obiektu to:

  • poniedziałek, środa, piątek – 14:00-22:30
  • wtorek, czwartek – 8:00-22:30
  • sobota-niedziela – 9:00-20:00

Korty do padla w Dąbrowie Górniczej

Kort do padla w Dąbrowie Górniczej znajduje się w klubie Speed Squash Club, przy ulicy Łańcuckiego 10. Można skorzystać z niego także po zmroku dzięki sztucznemu oświetleniu. Godziny otwarcia klubu to:

  • poniedziałek–piątek – 07:00-23:00;
  • sobota–niedziela – 08:00-20:00.

Nowy ośrodek w Tychach – oczekuj najnowocześniejszych kortów do padla w Polsce

We współpracy z Padel Team Polska w Tychach powstają najnowocześniejsze korty do padla w Polsce. W kompleksie Padel Team Tychy znajdą się 4 całoroczne korty do padla spełniające najwyższe światowe standardy. Zawodnicy będą mieli do dyspozycji także komfortowe zaplecze socjalne oraz strefę chillout.

Zagraj w padel na Śląsku

Szukasz okazji do gry w padel? W województwie śląskim znajdziesz nie tylko dostateczną liczbę kortów, ale także możesz liczyć na bardzo dobre warunki gry. Śląsk to niewątpliwie jeden z najlepszych regionów Polski dla miłośników padla.

Zdj. główne: materiał od klienta

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Gumy do ćwiczeń – trenuj w domowym zaciszu
Gumy do ćwiczeń – trenuj w domowym zaciszu
I TY możesz ćwiczyć jak profesjonalista. Tak, na dodatek bez opuszczania domowego zacisza.
Jak wzmocnić i chronić stawy podczas aktywności fizycznej?
Jak wzmocnić i chronić stawy podczas aktywności fizycznej?
Uprawianie sportu jest w obecnych czasach czymś niezwykle istotnym. Ze względu na siedzący tryb życia, jaki prowadzi wiele osób, niezbędne jest wprowadzenie do codziennej rutyny ćwiczeń.
Wpływ stresu na rozwój chorób cywilizacyjnych i jak terapia Gestalt może pomóc w zarządzaniu skutkami dorosłości jako dziecka alkoholika
Wpływ stresu na rozwój chorób cywilizacyjnych i jak terapia Gestalt może pomóc w zarządzaniu skutkami dorosłości jako dziecka alkoholika
Dowiedz się, jak stres wpływa na choroby cywilizacyjne oraz jak zarządzać skutkami wychowania w rodzinie z problemem alkoholowym, korzystając z metody Gestalt.
Ostatnie wpisy