Polecamy
Moda w sportowym stylu – czym się wyróżnia?
Odzież sportowaSportowa moda

Moda w sportowym stylu – czym się wyróżnia?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Przywykliśmy do stwierdzenia, że strój sportowy ma być przede wszystkim funkcjonalny. Estetyka schodziła tu na drugi plan albo nawet nie była w ogóle brana pod uwagę. Niemniej w poniższym artykule postaramy się udowodnić zgoła przeciwny pogląd.

Polo sportowe

Można nosić je do treningów sportowych, zarówno na siłowni, jak i w terenie. Dzięki zwiększonej oddychalności i wytrzymałym mechanicznie materiałom polo sportowe doskonale sprawdzi się dla większości sportowców. Jest to jednak ubiór także o walorach estetycznych! W związku z tym wiele osób decyduje się na noszenie go poza kontekstem sportowym. Nie jest niczym dziwnym zobaczenie osoby w polo sportowym na ulicy.

Przede wszystkim polo sportowe zawdzięcza swoją popularność swojej uniwersalności. Dobrze komponują się one z jeansami, dresami czy większością obuwia noszonego na co dzień, poza zastosowaniami treningowymi.

Aby zagwarantować sobie maksymalny efekt, warto postawić na polo sportowe od renomowanych producentów. Dzięki temu zyskuje się pewność, że produkt będzie estetyczny. Ponadto produkt taki jest wykonany z dobrych materiałów, dzięki czemu przetrwa całe lata.

Spodnie dresowe

Większość osób mogłaby pomyśleć, że dres jest dobry na trening czy ewentualnie do noszenia w domu, kiedy nie ma się gości. Niemniej – dresy sportowe mogą także być eleganckie i nic nie stoi na przeszkodzie temu, by nosić je w miejscach publicznych. Oczywiście ważna pozostaje ogólna spójność całej kreacji – żółte dresy do białych butów raczej nie przejdą. Niemniej istnieją kreacje, w których sportowy dres bardzo dobrze się sprawdzi. Bardzo dobrze komponuje się on z bluzą kapturem. Często jest ona oferowana w komplecie z dresowymi spodniami, a także butami sportowymi pochodzącymi od jednego producenta. Mieszanie kolorystycznie podobnych ciuchów różnych marek może nie być najlepszym rozwiązaniem – czasami wokół wielu z nich formują się bowiem rywalizujące ze sobą subkultury wyznające przeciwstawne sobie wartości! Lepiej więc postawić na jednolitość w dziedzinie producentów.

Odpowiedniej renomy i jakości spodnie dresowe nie są bynajmniej nieeleganckie. Przeciwnie –  są to ubiory wysokiej jakości. Niemniej warto pamiętać, że nie pasują do każdego kontekstu. Podczas spotkania rodzinnego czy na randce lepiej ubrać się w coś bardziej licującego z powagą okazji.

Podsumowanie

Sportowo i modnie? Tak, to jest możliwe! W powyższej treści przedstawiliśmy Państwu ogólne porady co do wybierania odzieży sportowej jako stroju codziennego. Warto jednak pamiętać, że trendy są zmienne w czasie! W związku z tym warto śledzić najnowsze zmiany (na przykład na blogach znanych stylistów czy samych marek modowych), by nie narazić się na ubranie czegoś, co w obecnym sezonie nie jest już odbierane tak entuzjastycznie, jak kiedyś. Warto także pamiętać o wartościach danej marki. Sport można bowiem komunikacyjnie ująć na wiele sposobów. Ubierając komplet danej marki, niejako utożsamiamy się ze zbudowaną wokół niej społecznością, co należy mieć na uwadze.

Fot.: materiał Klienta

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Taneczne Cardio – Latino Dance z Paulą Piotrzkowską (Trening Fitness)
Taneczne Cardio – Latino Dance z Paulą Piotrzkowską (Trening Fitness)
Spal zbędne kalorie w gorących rytmach Latino! Paula Piotrzkowska z kanału Trening Fitness opracowała właśnie nowy program treningowy łączący ćwiczenia […]
Damski strój do tenisa – czuj się wygodnie, wyglądaj modnie!
Damski strój do tenisa – czuj się wygodnie, wyglądaj modnie!
Prawidłowo dopasowany strój oraz odpowiednio dobrane obuwie pomoże poprawić komfort gry, ułatwi pracę organizmu w czasie wysiłku, ale także zwiększy pewność siebie na korcie!
Jak właściwie zacząć swoją przygodę z kolekcjonowaniem monet?
Jak właściwie zacząć swoją przygodę z kolekcjonowaniem monet?
Zacznij fascynującą podróż w świat numizmatyki. Dowiedz się, jak rozpocząć kolekcjonowanie monet, na co zwrócić uwagę, a także jak ocenić i przechowywać swoje precyzyjne znaleziska.
Ostatnie wpisy