Polecamy
Dzień dziecka w długi weekend czerwcowy – zrób prezent swojemu dziecku!
Inne

Dzień dziecka w długi weekend czerwcowy – zrób prezent swojemu dziecku!

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Taka sytuacja miała ostatnio miejsce 6 lat temu, a następna okazja będzie dopiero za 5 lat – w tym roku Dzień Dziecka przypada dokładnie w Długi Weekend Czerwcowy! Z tego tytułu większość szkół w dniu 31 maja zarządziła tzw. dzień dyrektorski, czyli dzień, w którym nie odbywają się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze. Jest to więc idealna okazja, aby zrobić prezent swojemu dziecku w postaci rodzinnego wyjazdu! Czym kierować się podczas wyboru hotelu, aby był to wymarzony prezent z okazji Dnia Dziecka? Podpowiadamy!

1. Różnorodność atrakcji

To najważniejszy czynnik który powinniśmy wziąć pod uwagę. Sam przyjazd do hotelu nie jest szczególną atrakcją dla naszego dziecka, dlatego zadbajmy o to, by nasze pociechy nie mogły się tam nudzić. Koniecznie wybierzmy hotel z salami zabaw, placami zabaw oraz całodniowymi animacjami dla dzieci. Są także obiekty w Polsce, które odznaczają się na tle innych hoteli pod względem ilości oferowanej rozrywki – posiadają Wesołe Miasteczka, Aquaparki czy Centra Rozrywki. Wybierając taki obiekt możemy mieć pewność, że nasze dziecko spędzi w nim wymarzony Dzień Dziecka!

2. Oferta All Inclusive

Twoje dziecko jest niejadkiem? W takim razie hotel z menu a’la carte zdecydowanie nie jest dla Was. Tym bardziej w grę nie wchodzą obiekty, w którym serwowane są posiłki podyktowane jadłospisem – marudzenie przy jedzeniu dzieci oraz zszargane nerwy rodziców gwarantowane! Wybierzmy hotel All Inclusive, gdzie dziecko będzie miało bogaty wybór dań i potraw – nasze dziecko zawsze znajdzie tam coś dla siebie. Dodatkowo przy wyborze hotelu All Inclusive oszczędzamy czas, który normalnie zmarnowalibyśmy na poszukiwanie restauracji posiadającej posiłki akceptowane przez nasze dzieci oraz… na oczekiwanie, aż zostaną nam te posiłki podane! W hotelach All Inclusive dodatkowym atutem jest także to, że nasze dzieci będą mogły korzystać z przekąsek takich jak lody czy gofry bez ograniczeń i dodatkowych kosztów – w końcu ich święto jest tylko raz w roku!

3. Spokojna okolica

Trzecim, ale równie ważnym aspektem podczas wyboru idealnego hotelu na Dzień Dziecka jest jego otoczenie – unikajmy obiektów zlokalizowanych w zatłoczonym mieście, w którym będziemy bali się puścić nasze dziecko na plac zabaw bez opieki. Najlepszym wyborem będą tu duże resorty, których teren jest bardzo dobrze strzeżony, przez co nie będziemy musieli się martwić o nasze dziecko gdy postanowi samo pójść na animacje. Są to swego rodzaju miasteczka turystyczne, gdzie wstęp mają tylko goście danego obiektu, przez co poruszanie się po jego terenie jest całkowicie bezpieczne.

Dzień dziecka to dzień, na który Twoja pociecha czeka przez cały rok – wykorzystaj więc to, że akurat w tym roku pokrywa się on z Długim Weekendem i pokaż swojemu dziecku, jak bardzo Ci na nim zależy! Spędźcie cudowne, rodzinne chwile, które będą nie tylko prezentem dla Twojej pociechy, ale przede wszystkim okazją do wspólnego spędzania czasu i celebrowania rodzinnych chwil!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak ubrać się do ćwiczeń wykonywanych w domu?
Jak ubrać się do ćwiczeń wykonywanych w domu?
Sprawdź, kiedy warto zakupić profesjonalny ubiór sportowy i jak dobrze dopasować go do domowego treningu!
Święta w sportowym duchu. Znajdź czas na krótki trening!
Święta w sportowym duchu. Znajdź czas na krótki trening!
Jeśli chcesz szybko spalić świąteczne kalorie, wykonaj kilka prostych ćwiczeń, które pomogą utrzymać sylwetkę w ryzach!
Jak zaburzenia związane z autyzmem, problemami pamięci i zaburzeniami psychotycznymi wpływają na codzienne funkcjonowanie?
Jak zaburzenia związane z autyzmem, problemami pamięci i zaburzeniami psychotycznymi wpływają na codzienne funkcjonowanie?
Artykuł tłumaczy, jak zaburzenia związane z autyzmem, problemami pamięci i zaburzeniami psychotycznymi wpływają na codzienne funkcjonowanie. Przeczytaj, aby dowiedzieć się więcej o tych stanach i strategiach radzenia sobie z nimi.
Ostatnie wpisy