Redakcja

Powrót
Wpisz co chcesz wyszukać i naciśnij enter

O portalu

Silne, niezależne, świadome i aktywne – takie są współczesne kobiety. W natłoku codziennych obowiązków nie zaniedbują zdrowego stylu życia, którego podstawę stanowią właściwe odżywianie oraz regularne ćwiczenia. Chwile wolne poświęcają natomiast na rozwijanie inspirujących pasji, często odbiegających od przyjętych powszechnie stereotypów.

Jeśli ta charakterystyka dotyczy także Ciebie, to z pewnością doskonale odnajdziesz się w społeczności womactive.pl. Piszemy o wszystkim, co ważne dla aktywnej kobiety – odżywianiu i diecie, suplementacji, treningach, regeneracji, sferze mentalnej, a nawet sportowej modzie.

Dołącz do grona naszych energicznych czytelniczek i sięgaj po kolejne inspiracje od womactive.pl!

 

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Marta Głogowska-Drzyzga
Nieustannie w ruchu, w każdej wolnej chwili eksploruje okolicę – tę bliższą i dalszą. Wędrówki górskie po beskidzkich i tatrzańskich szlakach, wyprawy rowerowe z sakwami, biegi trailowe, wędrówki długodystansowe to jedynie niewielki wycinek jej życia. Kocha przyrodę i zwierzęta, w codziennym życiu stara się realizować założenia Zero Waste.

Zobacz posty Marty

Justyna Zajdel
Copywriter z ponad 7-letnim doświadczeniem w branży. Magister Socjologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Wolontariuszka Foodsharing Kraków. Miłośniczka muzyki techno, kulinariów i podróży.

Zobacz posty Justyny

Piotr Bernacik

Nie wyobraża sobie dnia bez jakiejkolwiek aktywności – czy to fizycznej, czy umysłowej. Jako student filologii angielskiej zafascynował się również tłumaczeniami oraz literaturą zagraniczną.

Zobacz posty Piotra

Mateusz Kaczmarek

Pasjonat sportu, głównie piłki nożnej w każdej odmianie – od trawiastej po street football. W przeszłości prezenter radia o tematyce kobiecej piłki nożnej. Przez kilka lat miał okazję poznać najwybitniejsze polskie piłkarki i ich trenerów. Obecnie Content Manager w jednej z agencji marketingowych.

Zobacz posty Mateusza

Joanna Nowak

Media i copywriting towarzyszą jej od czasów studiów. Ukończyła Filologię Polską ze specjalnością dziennikarstwa, a obecnie studiuje Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną z ukierunkowaniem na Dziennikarstwo Sportowe i Zarządzanie w sporcie. Wolny czas spędza aktywnie na spacerach lub w domu z dobrą książką.

Zobacz posty Joanny